Poslovne jedinice

Poslovna jedinica Poštanski broj Adresa Broj telefona Broj Fax-a Email adresa
Banja Luka
78000
Ilije Garašanina 6
051/433-682

051/433-670
051/433-680
banjaluka@sectorsecurity.org
BGF Security Kozarac
79202
Maršala Tita bb
052/346-250
bgfsecurity1@teol.net
Bihać
77000
Jablanska 158
037/311-386
037/311-937
info@bodyguard-filekovic.ba
Bijeljina
76300
Sergeja Jesenjina 12
055/210-910
055/210-910
bijeljina@sectorsecurity.org
Brčko
76000
Branislava Nušića 18
049/219-210
049/234-440
brcko@sectorsecurity.org
Doboj
74000
Vojvode Sinđelića 58
053/205-630
053/241-058
doboj@sectorsecurity.org
Mostar
88000
Biskupa Čule bb
036/324-320

036/324-321
mostar@sectorsecurity.org
Vitez
72250
Poslovni centar 96
FIS prizemlje
030/707-408
vitez@sectorsecurity.org
Pale
71240
Nikole Tesle bb
057/224-805
057/224-713
pale@sectorsecurity.org
Prijedor
79000
Mile Rajlića 13
052/238-480

052/238-481
052/239-480
prijedor@sectorsecurity.org
Sarajevo
71000
Dr Silve Rizvanbegović
b-1/13
033/782-985

033/809-191
033/809-193
sarajevo@sectorsecurity.org
Trebinje
89000
Naselje Tini bb. Lamela 5
059/228-201
059/228-200
trebinje@sectorsecurity.org
Tuzla
75000
Prve tuzlanske brigade 9
035/319-551
035/319-551
tuzla@sectorsecurity.org
Zenica
72000
Dubrovnik doo SC
Školska 10, sprat III poslovni prostor 73
032/440-751

032/440-750
032/403-940
zenica@sectorsecurity.org
Gradiška
78400
Kozarskih ustanika 36/2
051/809-130

051/813-001
051/809-132
gradiska@sectorsecurity.org
Široki Brijeg
88220
Fra Didaka Budnića bb
036/324-320

036/322-532
036/324-321
mostar@sectorsecurity.org
Livno
80101
Splitska bb, Poslovnotrgovački centar „Forum”
036/324-320

036/322-532
036/324-321
mostar@sectorsecurity.org
Sanski Most
79260
Muse Ćazima Ćatića bb
037/311-386
037/311-937
info@bodyguard-filekovic.ba